KONST / Litografier / Färglitografi 6867495
nr 686 7495
Färglitografi , Anders Hultman (f. 1945), Sverige. Signerad, numrerad 353/500, ca 45x50 cm
Utrop:
300 kr
Såld:
1.400 kr
måndag 14 mars 2011
kl 17:14:13
350 kr
500 kr
800 kr
1.000 kr
1.000 kr
1.300 kr